Przy pracach budowlanych często zachodzi potrzeba pozbycia się starych zabudowań. Do celów rozbiórkowych idealnie sprawdzi się specjalistyczny młot wyburzeniowy, za pomocą którego operacja usuwania jest przeprowadzana szybko, w pełni dokładnie i bezpiecznie. Specyfika młota wyburzeniowego wykorzystywana jest również przy pracach związanych z kuciem bruzd, betonu (w tym również zbrojonego), cegły, kamienia i innych, niełatwych do usunięcia materiałów. Udostępniamy wysokogatunkowe narzędzia pochodzące wyłącznie od zaufanych producentów. Prezentujemy nowoczesne modele z silnikiem o bardzo dużej mocy, które poradzą sobie nawet z największymi konstrukcjami.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z całą naszą ofertą. Z przyjemnością pomożemy w doborze artykułu najbardziej dopasowanego do Państwa wymagań. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego – z przyjemnością udzielimy rzetelnej odpowiedzi.

601 32 68 32
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Klesta Usługi Sprzętowe
62-800 Kalisz | ul. Hutników 5 | tel: 601 965 086
Klesta Usługi Transportowo-Sprzętowe
62-800 Kalisz | ul. Kruczkowskiego 23 | tel: 601 32 68 32