Oferowane przez nasze przedsiębiorstwo wywrotki z Kalisza to połączenie funkcjonalnych modułów, niskich kosztów eksploatacji, a także niezawodności w każdej sytuacji. Prezentujemy szereg najlepszych maszyn, które pozwalają na wykonywanie profesjonalnych prac w wielu branżach. Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na wywrotki przeznaczone do udźwigu nawet 30 ton materiału. Oferujemy solidne konstrukcje 6x6 oraz 8x8. Nasze usługi sprzętowe cieszą się już ogromną popularnością wśród szerokiego grona odbiorców. Posiadamy wiele specjalistycznych pojazdów, które mogą transportować różnego rodzaju materiały i kruszywa np. piasek, sól kamienną, węgiel czy żwir. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy swoje usługi sprzętowe do potrzeb klientów, dlatego jeśli szukasz maszyny na wynajem, skontaktuj się z nami.

to połączenie funkcjonalnych modułów, niskich kosztów eksploatacji, a także niezawodności w każdej sytuacji. Prezentujemy szereg najlepszych maszyn, które pozwalają na wykonywanie profesjonalnych prac w wielu branżach. Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na nasze maszyny, przeznaczone do udźwigu nawet 30 ton danego materiału. Oferujemy solidne konstrukcje 6x6 oraz 8x8, cieszące się już ogromną popularnością wśród szerokiego grona odbiorców.

601 32 68 32
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Klesta Usługi Sprzętowe
62-800 Kalisz | ul. Hutników 5 | tel: 601 965 086
Klesta Usługi Transportowo-Sprzętowe
62-800 Kalisz | ul. Kruczkowskiego 23 | tel: 601 32 68 32